Please fill this field

Doiciméid is déanaí

D’fhéadfadh sé nach mbeadh cuid de na doiciméid seo ar fáil i do theanga, mar sin déanfar leagan eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeántar iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta. (e.g.: FR ).

DRAFT AGENDA - Tuesday, 7 July 2020 EN

07-07-2020 DROI_OJ(2020)07-07_1 PE654.019v01-00 DROI

DRAFT AGENDA - Friday, 3 July 2020 EN

03-07-2020 DROI_OJ(2020)07-03_1 PE653.967v01-00 DROI

DRAFT AGENDA - Friday, 26 June 2020 EN

26-06-2020 DROI_OJ(2020)06-26_1 PE653.875v01-00 DROI

DRAFT AGENDA - Monday, 22 June 2020 EN

22-06-2020 DROI_OJ(2020)06-22_1 PE653.800v01-00 DROI

DRAFT AGENDA - Friday, 5 June 2020 EN

05-06-2020 DROI_OJ(2020)06-05_1 PE652.521v01-00 DROI

MINUTES - Friday, 5 June 2020 EN

05-06-2020 DROI_PV(2020)06-05-1 PE653.728v01-00 DROI

DRAFT AGENDA - Friday, 29 May 2020 EN

29-05-2020 DROI_OJ(2020)05-29_1 PE652.332v01-00 DROI

MINUTES - Friday, 29 May 2020 EN

29-05-2020 DROI_PV(2020)05-29-1 PE652.567v01-00 DROI

DRAFT AGENDA - Monday, 11 May 2020 EN

11-05-2020 DROI_OJ(2020)05-11_1 PE650.673v01-00 DROI

MIONTUAIRISCÍ - Dé Luain, 11 Bealtaine 2020

11-05-2020 DROI_PV(2020)05-11-1 PE652.293v01-00 DROI

MINUTES - Monday, 10 February 2020 EN

21-02-2020 DROI_PV(2020)02-10-1 PE648.328v01-00 DROI

MIONTUAIRISCÍ - Dé Luain, 17 Feabhra 2020 - Dé Máirt, 18 Feabhra 2020

17-02-2020 DROI_PV(2020)02-17-1 PE648.339v01-00 DROI

DRAFT AGENDA - Monday, 10 February 2020 EN

10-02-2020 DROI_OJ(2020)02-10_1 PE647.000v01-00 DROI

MINUTES - Wednesday, 22 January 2020 - Thursday, 23 January 2020 EN

22-01-2020 DROI_PV(2020)01-22-1 PE646.947v01-00 DROI

MINUTES - Monday, 11 November 2019 - Tuesday, 12 November 2019 EN

07-01-2020 DROI_PV(2019)11-11-1 PE644.727v01-00 DROI

DRAFT AGENDA - Monday, 16 December 2019 EN

09-12-2019 AFET_OJ(2019)12-16_1 PE644.862v01-00 AFET DEVE DROI

MINUTES - Monday, 2 December 2019 - Tuesday, 3 December 2019 EN

02-12-2019 DROI_PV(2019)12-02-1 PE644.894v01-00 DROI

DRAFT AGENDA - Monday, 25 November 2019 EN

18-10-2019 AFET_OJ(2019)11-25_1 PE642.912v01-00 AFET DEVE DROI

DRAFT AGENDA - Tuesday, 8 October 2019 EN

08-10-2019 DROI_OJ(2019)10-08_1 PE641.335v01-00 DROI

MINUTES - Tuesday, 8 October 2019 EN

08-10-2019 DROI_PV(2019)10-08-1 PE641.429v01-00 DROI

MINUTES - Wednesday, 25 September 2019 - Thursday, 26 September 2019 EN

25-09-2019 DROI_PV(2019)09-25-1 PE641.376v01-00 DROI

DRAFT AGENDA - Monday, 9 September 2019 EN

09-09-2019 DROI_OJ(2019)09-09_1 PE640.642v02-00 DROI

MINUTES - Monday, 9 September 2019 EN

09-09-2019 DROI_PV(2019)09-09-1 PE641.125v01-00 DROI

MINUTES - Wednesday, 10 July 2019 EN

05-09-2019 DROI_PV(2019)07-10-1 PE639.909v01-00 DROI

DRAFT AGENDA - Wednesday, 10 July 2019 EN

05-07-2019 DROI_OJ(2019)07-10_1 PE639.672v01-00 DROI