Zapisnici


Zapisnik je sažetak rasprava i odluka donesenih na sjednicama odbora. Na početku svake sjednice odbora obično se usvaja zapisnik s prethodne sjednice. Na ovoj stranici možete pronaći najnovije zapisnike.

Za sve dostupne zapisnike odaberite funkciju „Pretraga”.
Više informacija možete pronaći u dokumentima sa sjednica.

Neki od ovih dokumenata nisu dostupni na vašem jeziku, stoga je automatski predložena druga jezična verzija. Takvi su dokumenti označeni ikonom za predloženu jezičnu verziju (npr.: ).

  MINUTES - Tuesday, 12 November 2019

15-11-2019 ITRE_PV(2019)11-11-1 PE643.194v01-00
ITRE

 

  MINUTES - Tuesday, 5 November 2019

15-11-2019 CULT_PV(2019)11-05-1 PE643.209v01-00
CULT

 

  MINUTES - Monday, 14 October 2019

14-11-2019 AFET_PV(2019)10-14-1 PE642.921v01-00
AFET

 

  MINUTES - Wednesday, 6 November 2019

14-11-2019 BUDG_PV(2019)11-06-1 PE643.094v01-00
BUDG

 

  MINUTES - Tuesday, 12 November 2019

14-11-2019 EMPL_PV(2019)11-12-1 PE643.184v01-00
EMPL

 

  MINUTES - Wednesday, 6 November 2019 - Thursday, 7 November 2019

13-11-2019 INTA_PV(2019)11-06-1 PE643.179v01-00
INTA

 

  MINUTES - Wednesday, 4 September 2019

07-11-2019 CONT_PV(2019)09-04-1 PE641.373v01-00
CONT

 

  MINUTES - Wednesday, 25 September 2019 - Thursday, 26 September 2019

07-11-2019 CONT_PV(2019)09-25-1 PE641.389v01-00
CONT

 

  MINUTES - Tuesday, 8 October 2019

07-11-2019 CONT_PV(2019)10-08-1 PE642.965v01-00
CONT

 

  MINUTES - Thursday, 17 October 2019

07-11-2019 CONT_PV(2019)10-17-1 PE642.966v01-00
CONT