Sveikinimo žodžiai

© European Parliament
Gerbiami svetainės svečiai,

Jus sveikina Europos Parlamento Užsienio reikalų komitetas. Išorės pasaulyje daugėjant ne tik iššūkių, bet ir galimybių, 73 šio komiteto nariai padeda apibrėžti ES užsienio ir saugumo politiką bei stebėti, kaip ji įgyvendinama. Ypatingą dėmesį skiriame tam, kaip naudojamos ES lėšos, be to, mūsų parama reikalinga ES pasirašant visus tarptautinius susitarimus. Visuomet siekiame ginti savo piliečių interesus ir vertybes užsienyje glaudžiai bendradarbiaudami su dviem mūsų komiteto pakomitečiais – Žmogaus teisių bei Saugumo ir gynybos.

Kviečiu patyrinėti mūsų puslapiuose skelbiamą informaciją apie tai, ką veikiame šiuo metu. Čia sužinosite apie Parlamento narius, atsakingus už rengiamus pranešimus, kurie šiame komitete bus aptarti prieš galimai juos priimant per Parlamento plenarinį posėdį. Dauguma mūsų posėdžių tiesiogiai transliuojami internetu. Mūsų svetainėje rasite ir kai kurią ekspertinę informaciją, kuria remiamės norėdami priimti žiniomis pagrįstą sprendimą.

Politikai dirba visiems europiečiams. Nedvejodami kreipkitės į mus – mielai padiskutuosime apie ES užsienio politiką ir mūsų vaidmenį ją formuojant savo atstovaujamų piliečių labui.