Naujausios žinios

Next PECH committee meetings

17-10-2019 - 09:38
Colours of the EP 2014 activity calendars

Svarbūs įvykiai

Naujausi pranešimai spaudai

Pasiūlytojo komisaro V. Sinkevičiaus klausymas Europos Parlamente

03-10-2019
PECH ENVI

Europos Parlamento (EP) Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos bei Žuvininkystės komitetų nariai pateikė klausimus pasiūlytajam komisarui Virginijui Sinkevičiui.

 

Naudingi dokumentai

Dienos transliacijos

Šiandien transliacijų nėra

Mediateka

03-10-2019 - 14:33
PECH ENVI Klausymas
03-10-2019 - 09:07
PECH Posėdis
02-10-2019 - 14:42
PECH Posėdis

Sveikinimo žodžiai

Chris DAVIES

Pagal bendrą žuvininkystės politiką (BŽP) siekiama, kad žvejybos praktika būtų tausi ir kad palaikant gerą žuvų išteklių būklę būtų užtikrinamas žvejybos pramonės pelningumas ir pakrančių bendruomenių ekonomikos saugumas. Esama jūrų, kuriose vykdoma išties pažangi veikla, tačiau esama ir tokių, kuriose stebima padėtis kelia didžiulį susirūpinimą – tai pirmiausia pasakytina apie Viduržemio jūrą.

Šios parlamentinės kadencijos laikotarpiu turime užtikrinti, kad toliau būtų vadovaujamasi BŽP principais ir kad jie būtų tinkamai remiami tokiomis politikos priemonėmis, kaip Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondas (EJRŽF) ir Žuvininkystės kontrolės reglamentai. Turime labiau stengtis kovoti su neteisėta, nedeklaruojama ir nereglamentuojama (NNN) žvejyba ir užtikrinti, kad tausumas būtų žvejybos partnerysčių, kurias ES sudaro su kitomis šalimis, pagrindinis akcentas.

ES piliečiai turi teisę būti informuojami apie politikos formavimo procesą. Tikiuosi, kad šioje interneto svetainėje rasite naudingos informacijos apie mūsų kasdienį darbą.

Chris DAVIES

Įgaliojimai ir funkcijosKontaktai

Nuorodos