Bezpośredni dostęp do treści strony (naciśnij „Enter”)
Bezpośredni dostęp do menu języków (naciśnij „Enter”)
Bezpośredni dostęp do menu wyszukiwania (naciśnij „Enter”)
PL - polski
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Aktualności
Tematy
Posłowie do PE
O Parlamencie
Posiedzenia plenarne
Komisje parlamentarne
Delegacje
Wybory
Inne strony internetowe
Inne strony internetowe
Aktualności
Tematy
Posłowie do PE
O Parlamencie
Posiedzenia plenarne
Komisje parlamentarne
Delegacje
Wybory
Multimedia Centre
Strona przewodniczącego
Sekretariat Generalny
Think tank
EP Newshub
Do Waszych usług
Wizyty
Legislative train
Zamówienia i dotacje
Rejestr
Portal otwartych danych
Biura kontaktowe
Komisje
Parlament Europejski
Szukaj
Szukaj
Wypełnij to pole
AFET
Parlament Europejski
Szukaj
Menu
Wybierz komisję
Wybierz komisję
Wszystkie komisje – strona startowa
Sprawy Zagraniczne
Prawa Człowieka
Bezpieczeństwo i Obrona
Rozwój
Handel Międzynarodowy
Budżet
Kontrola Budżetowa
Sprawy Gospodarcze i Monetarne
Sprawy Podatkowe
Zatrudnienie i Sprawy Socjalne
Ochrona Środowiska Naturalnego, Zdrowie Publiczne i Bezpieczeństwo Żywności
Zdrowie Publiczne
Przemysł, Badania Naukowe i Energia
Rynek Wewnętrzny i Ochrona Konsumentów
Transport i Turystyka
Rozwój Regionalny
Rolnictwo i Rozwój Wsi
Rybołówstwo
Kultura i Edukacja
Prawo
Wolności Obywatelskie, Sprawiedliwość i Sprawy Wewnętrzne
Sprawy Konstytucyjne
Prawa Kobiet i Równouprawnienie
Petycje
Walka z Rakiem
Pandemia COVID-19: wyciągnięte wnioski i zalecenia na przyszłość
Komisja Specjalna ds. Obcych Ingerencji i Dezinformacji oraz Wzmocnienia Uczciwości w PE
Obce Ingerencje we Wszystkie Procesy Demokratyczne w Unii Europejskiej, w tym Dezinformacja
Sztuczna Inteligencja w Epoce Cyfrowej
Ochrona zwierząt podczas transportu
Zbadanie stosowania oprogramowania Pegasus i równoważnego oprogramowania szpiegowskiego służącego inwigilacji
Połączenie ze stroną
AFET
Strona główna
Nie przegap
Członkowie
Komunikaty prasowe
Publikacje
Dokumentacja wg tematu
Posiedzenia
Dokumenty z posiedzeń
Webstreaming
Głosowanie
Protokoły posiedzeń
Dokumenty
Najnowsze dokumenty
Wyszukiwanie
Prace w toku
Wydarzenia
Przesłuchania
Warsztaty
Posiedzenia z parlamentami narodowymi
Wyjazdy służbowe
Analizy uzupełniające
Najnowsze dokumenty
Wyszukiwanie
Prezentacja
O komisjach
Wstecz
AFET
Strona główna
Członkowie
Członkowie
Pobierz pełną listę
David McALLISTER
Przewodniczący
PPE
Niemcy
Witold Jan WASZCZYKOWSKI
Wiceprzewodniczący
ECR
Polska
Urmas PAET
Wiceprzewodniczący
Renew
Estonia
Sergei STANISHEV
Wiceprzewodniczący
S&D
Bułgaria
Željana ZOVKO
Wiceprzewodnicząca
PPE
Chorwacja
Alviina ALAMETSÄ
Członkini
Verts/ALE
Finlandia
Alexander ALEXANDROV YORDANOV
Członek
PPE
Bułgaria
François ALFONSI
Członek
Verts/ALE
Francja
Maria ARENA
Członkini
S&D
Belgia
Petras AUŠTREVIČIUS
Członek
Renew
Litwa
Traian BĂSESCU
Członek
PPE
Rumunia
Anna BONFRISCO
Członkini
ID
Włochy
Krzysztof BREJZA
Członek
PPE
Polska
Reinhard BÜTIKOFER
Członek
Verts/ALE
Niemcy
Fabio Massimo CASTALDO
Członek
Renew
Włochy
Susanna CECCARDI
Członkini
ID
Włochy
Włodzimierz CIMOSZEWICZ
Członek
S&D
Polska
Katalin CSEH
Członkini
Renew
Węgry
Anna FOTYGA
Członkini
ECR
Polska
Michael GAHLER
Członek
PPE
Niemcy
Kinga GÁL
Członkini
NI
Węgry
Giorgos GEORGIOU
Członek
The Left
Cypr
Sunčana GLAVAK
Członkini
PPE
Chorwacja
Raphaël GLUCKSMANN
Członek
S&D
Francja
Klemen GROŠELJ
Członek
Renew
Słowenia
Bernard GUETTA
Członek
Renew
Francja
Márton GYÖNGYÖSI
Członek
NI
Węgry
Balázs HIDVÉGHI
Członek
NI
Węgry
Sandra KALNIETE
Członkini
PPE
Łotwa
Karol KARSKI
Członek
ECR
Polska
Dietmar KÖSTER
Członek
S&D
Niemcy
Stelios KOULOGLOU
Członek
The Left
Grecja
Andrius KUBILIUS
Członek
PPE
Litwa
Ilhan KYUCHYUK
Członek
Renew
Bułgaria
Jean-Lin LACAPELLE
Członek
ID
Francja
David LEGA
Członek
PPE
Szwecja
Miriam LEXMANN
Członkini
PPE
Słowacja
Nathalie LOISEAU
Członkini
Renew
Francja
Leopoldo LÓPEZ GIL
Członek
PPE
Hiszpania
Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE
Członek
PPE
Hiszpania
Jaak MADISON
Członek
ID
Estonia
Claudiu MANDA
Członek
S&D
Rumunia
Lukas MANDL
Członek
PPE
Austria
Thierry MARIANI
Członek
ID
Francja
Pedro MARQUES
Członek
S&D
Portugalia
Vangelis MEIMARAKIS
Członek
PPE
Grecja
Sven MIKSER
Członek
S&D
Estonia
Francisco José MILLÁN MON
Członek
PPE
Hiszpania
Alessandra MORETTI
Członkini
S&D
Włochy
Javier NART
Członek
Renew
Hiszpania
Matjaž NEMEC
Członek
S&D
Słowenia
Gheorghe-Vlad NISTOR
Członek
PPE
Rumunia
Demetris PAPADAKIS
Członek
S&D
Cypr
Kostas PAPADAKIS
Członek
NI
Grecja
Tonino PICULA
Członek
S&D
Chorwacja
Manu PINEDA
Członek
The Left
Hiszpania
Thijs REUTEN
Członek
S&D
Holandia
Nacho SÁNCHEZ AMOR
Członek
S&D
Hiszpania
Isabel SANTOS
Członkini
S&D
Portugalia
Jacek SARYUSZ-WOLSKI
Członek
ECR
Polska
Mounir SATOURI
Członek
Verts/ALE
Francja
Andreas SCHIEDER
Członek
S&D
Austria
Jordi SOLÉ
Członek
Verts/ALE
Hiszpania
Tineke STRIK
Członkini
Verts/ALE
Holandia
Dominik TARCZYŃSKI
Członek
ECR
Polska
Hermann TERTSCH
Członek
ECR
Hiszpania
Dragoş TUDORACHE
Członek
Renew
Rumunia
Hilde VAUTMANS
Członkini
Renew
Belgia
Harald VILIMSKY
Członek
ID
Austria
Idoia VILLANUEVA RUIZ
Członkini
The Left
Hiszpania
Anders VISTISEN
Członek
ID
Dania
Viola VON CRAMON-TAUBADEL
Członkini
Verts/ALE
Niemcy
Thomas WAITZ
Członek
Verts/ALE
Austria
Charlie WEIMERS
Członek
ECR
Szwecja
Isabel WISELER-LIMA
Członkini
PPE
Luksemburg
Salima YENBOU
Członkini
Renew
Francja
Tomáš ZDECHOVSKÝ
Członek
PPE
Czechy
Bernhard ZIMNIOK
Członek
ID
Niemcy
Attila ARA-KOVÁCS
Zastępstwo
S&D
Węgry
Anna-Michelle ASIMAKOPOULOU
Zastępstwo
PPE
Grecja
Malik AZMANI
Zastępstwo
Renew
Holandia
Katarina BARLEY
Zastępstwo
S&D
Niemcy
José Ramón BAUZÁ DÍAZ
Zastępstwo
Renew
Hiszpania
Lars Patrick BERG
Zastępstwo
ECR
Niemcy
Robert BIEDROŃ
Zastępstwo
S&D
Polska
Adam BIELAN
Zastępstwo
ECR
Polska
Vladimír BILČÍK
Zastępstwo
PPE
Słowacja
Malin BJÖRK
Zastępstwo
The Left
Szwecja
Andrea BOCSKOR
Zastępstwo
NI
Węgry
Ioan-Rareş BOGDAN
Zastępstwo
PPE
Rumunia
Marc BOTENGA
Zastępstwo
The Left
Belgia
Mercedes BRESSO
Zastępstwo
S&D
Włochy
Udo BULLMANN
Zastępstwo
S&D
Niemcy
Daniel CASPARY
Zastępstwo
PPE
Niemcy
Patricia CHAGNON
Zastępstwo
ID
Francja
Dacian CIOLOŞ
Zastępstwo
Renew
Rumunia
Corina CREȚU
Zastępstwo
S&D
Rumunia
Jakop G. DALUNDE
Zastępstwo
Verts/ALE
Szwecja
Arnaud DANJEAN
Zastępstwo
PPE
Francja
Filip DE MAN
Zastępstwo
ID
Belgia
Özlem DEMIREL
Zastępstwo
The Left
Niemcy
Angel DZHAMBAZKI
Zastępstwo
ECR
Bułgaria
Engin EROGLU
Zastępstwo
Renew
Niemcy
Carlo FIDANZA
Zastępstwo
ECR
Włochy
Loucas FOURLAS
Zastępstwo
PPE
Cypr
Markéta GREGOROVÁ
Zastępstwo
Verts/ALE
Czechy
Bart GROOTHUIS
Zastępstwo
Renew
Holandia
Christophe GRUDLER
Zastępstwo
Renew
Francja
Anja HAGA
Zastępstwo
PPE
Holandia
Roman HAIDER
Zastępstwo
ID
Austria
Robert HAJŠEL
Zastępstwo
S&D
Słowacja
Andrzej HALICKI
Zastępstwo
PPE
Polska
Pierrette HERZBERGER-FOFANA
Zastępstwo
Verts/ALE
Niemcy
Evin INCIR
Zastępstwo
S&D
Szwecja
Rasa JUKNEVIČIENĖ
Zastępstwo
PPE
Litwa
Assita KANKO
Zastępstwo
ECR
Belgia
Michael KAUCH
Zastępstwo
Renew
Niemcy
Manolis KEFALOGIANNIS
Zastępstwo
PPE
Grecja
Arba KOKALARI
Zastępstwo
PPE
Szwecja
Athanasios KONSTANTINOU
Zastępstwo
NI
Grecja
Andrey KOVATCHEV
Zastępstwo
PPE
Bułgaria
Maximilian KRAH
Zastępstwo
ID
Niemcy
Zdzisław KRASNODĘBSKI
Zastępstwo
ECR
Polska
Georgios KYRTSOS
Zastępstwo
Renew
Grecja
Sergey LAGODINSKY
Zastępstwo
Verts/ALE
Niemcy
Katrin LANGENSIEPEN
Zastępstwo
Verts/ALE
Niemcy
Javi LÓPEZ
Zastępstwo
S&D
Hiszpania
Karsten LUCKE
Zastępstwo
S&D
Niemcy
Erik MARQUARDT
Zastępstwo
Verts/ALE
Niemcy
Gabriel MATO
Zastępstwo
PPE
Hiszpania
Emmanuel MAUREL
Zastępstwo
The Left
Francja
Hannah NEUMANN
Zastępstwo
Verts/ALE
Niemcy
Carina OHLSSON
Zastępstwo
S&D
Szwecja
Juozas OLEKAS
Zastępstwo
S&D
Litwa
Jan OVELGÖNNE
Zastępstwo
Verts/ALE
Niemcy
Nikos PAPANDREOU
Zastępstwo
S&D
Grecja
Pina PICIERNO
Zastępstwo
S&D
Włochy
Giuliano PISAPIA
Zastępstwo
S&D
Włochy
Miroslav RADAČOVSKÝ
Zastępstwo
NI
Słowacja
Paulo RANGEL
Zastępstwo
PPE
Portugalia
Frédérique RIES
Zastępstwo
Renew
Belgia
María Soraya RODRÍGUEZ RAMOS
Zastępstwo
Renew
Hiszpania
Bert-Jan RUISSEN
Zastępstwo
ECR
Holandia
Christian SAGARTZ
Zastępstwo
PPE
Austria
Sven SIMON
Zastępstwo
PPE
Niemcy
Ramona STRUGARIU
Zastępstwo
Renew
Rumunia
Milan UHRÍK
Zastępstwo
NI
Słowacja
Tom VANDENKENDELAERE
Zastępstwo
PPE
Belgia
Mick WALLACE
Zastępstwo
The Left
Irlandia
Elena YONCHEVA
Zastępstwo
S&D
Bułgaria
Marco ZANNI
Zastępstwo
ID
Włochy
Javier ZARZALEJOS
Zastępstwo
PPE
Hiszpania
Milan ZVER
Zastępstwo
PPE
Słowenia