Bezpośredni dostęp do treści strony (naciśnij „Enter”)
Bezpośredni dostęp do menu języków (naciśnij „Enter”)
Bezpośredni dostęp do menu wyszukiwania (naciśnij „Enter”)
PL - polski
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Aktualności
Tematy
Posłowie do PE
O Parlamencie
Posiedzenia plenarne
Komisje parlamentarne
Delegacje
Wybory
Inne strony internetowe
Inne strony internetowe
Aktualności
Tematy
Posłowie do PE
O Parlamencie
Posiedzenia plenarne
Komisje parlamentarne
Delegacje
Wybory
Multimedia Centre
Strona przewodniczącego
Sekretariat Generalny
Think tank
EP Newshub
Do Waszych usług
Wizyty
Legislative train
Zamówienia i dotacje
Rejestr
Portal otwartych danych
Biura kontaktowe
Komisje
Parlament Europejski
Szukaj
Szukaj
Wypełnij to pole
SEDE
Parlament Europejski
Szukaj
Menu
Wybierz komisję
Wybierz komisję
Wszystkie komisje – strona startowa
Sprawy Zagraniczne
Prawa Człowieka
Bezpieczeństwo i Obrona
Rozwój
Handel Międzynarodowy
Budżet
Kontrola Budżetowa
Sprawy Gospodarcze i Monetarne
Sprawy Podatkowe
Zatrudnienie i Sprawy Socjalne
Ochrona Środowiska Naturalnego, Zdrowie Publiczne i Bezpieczeństwo Żywności
Zdrowie Publiczne
Przemysł, Badania Naukowe i Energia
Rynek Wewnętrzny i Ochrona Konsumentów
Transport i Turystyka
Rozwój Regionalny
Rolnictwo i Rozwój Wsi
Rybołówstwo
Kultura i Edukacja
Prawo
Wolności Obywatelskie, Sprawiedliwość i Sprawy Wewnętrzne
Sprawy Konstytucyjne
Prawa Kobiet i Równouprawnienie
Petycje
Walka z Rakiem
Pandemia COVID-19: wyciągnięte wnioski i zalecenia na przyszłość
Komisja Specjalna ds. Obcych Ingerencji i Dezinformacji oraz Wzmocnienia Uczciwości w PE
Obce Ingerencje we Wszystkie Procesy Demokratyczne w Unii Europejskiej, w tym Dezinformacja
Sztuczna Inteligencja w Epoce Cyfrowej
Ochrona zwierząt podczas transportu
Zbadanie stosowania oprogramowania Pegasus i równoważnego oprogramowania szpiegowskiego służącego inwigilacji
Połączenie ze stroną
SEDE
Strona główna
Nie przegap
Członkowie
Komunikaty prasowe
Publikacje
Posiedzenia
Dokumenty z posiedzeń
Webstreaming
Głosowanie
Protokoły posiedzeń
Dokumenty
Najnowsze dokumenty
Wyszukiwanie
Prace w toku
Wydarzenia
Przesłuchania
Warsztaty
Analizy uzupełniające
Najnowsze dokumenty
Wyszukiwanie
Prezentacja
O komisjach
Wstecz
SEDE
Strona główna
Członkowie
Członkowie
Pobierz pełną listę
Nathalie LOISEAU
Przewodnicząca
Renew
Francja
Nikos PAPANDREOU
Wiceprzewodniczący
S&D
Grecja
Rasa JUKNEVIČIENĖ
Wiceprzewodnicząca
PPE
Litwa
Özlem DEMIREL
Wiceprzewodnicząca
The Left
Niemcy
Lukas MANDL
Wiceprzewodniczący
PPE
Austria
Attila ARA-KOVÁCS
Członek
S&D
Węgry
Petras AUŠTREVIČIUS
Członek
Renew
Litwa
Traian BĂSESCU
Członek
PPE
Rumunia
Krzysztof BREJZA
Członek
PPE
Polska
Fabio Massimo CASTALDO
Członek
Renew
Włochy
Arnaud DANJEAN
Członek
PPE
Francja
Anna FOTYGA
Członkini
ECR
Polska
Markéta GREGOROVÁ
Członkini
Verts/ALE
Czechy
Maximilian KRAH
Członek
ID
Niemcy
Jean-Lin LACAPELLE
Członek
ID
Francja
Javi LÓPEZ
Członek
S&D
Hiszpania
Claudiu MANDA
Członek
S&D
Rumunia
Vangelis MEIMARAKIS
Członek
PPE
Grecja
Sven MIKSER
Członek
S&D
Estonia
Javier NART
Członek
Renew
Hiszpania
Hannah NEUMANN
Członkini
Verts/ALE
Niemcy
Gheorghe-Vlad NISTOR
Członek
PPE
Rumunia
Urmas PAET
Członek
Renew
Estonia
Mounir SATOURI
Członek
Verts/ALE
Francja
Tom VANDENKENDELAERE
Członek
PPE
Belgia
Alexandr VONDRA
Członek
ECR
Czechy
Mick WALLACE
Członek
The Left
Irlandia
Witold Jan WASZCZYKOWSKI
Członek
ECR
Polska
Elena YONCHEVA
Członkini
S&D
Bułgaria
Mazaly AGUILAR
Zastępstwo
ECR
Hiszpania
Alviina ALAMETSÄ
Zastępstwo
Verts/ALE
Finlandia
Anna BONFRISCO
Zastępstwo
ID
Włochy
Jerzy BUZEK
Zastępstwo
PPE
Polska
Clare DALY
Zastępstwo
The Left
Irlandia
Filip DE MAN
Zastępstwo
ID
Belgia
Michael GAHLER
Zastępstwo
PPE
Niemcy
Raphaël GLUCKSMANN
Zastępstwo
S&D
Francja
Bart GROOTHUIS
Zastępstwo
Renew
Holandia
Klemen GROŠELJ
Zastępstwo
Renew
Słowenia
Christophe GRUDLER
Zastępstwo
Renew
Francja
Eero HEINÄLUOMA
Zastępstwo
S&D
Finlandia
Assita KANKO
Zastępstwo
ECR
Belgia
Zdzisław KRASNODĘBSKI
Zastępstwo
ECR
Polska
Miriam LEXMANN
Zastępstwo
PPE
Słowacja
Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE
Zastępstwo
PPE
Hiszpania
David McALLISTER
Zastępstwo
PPE
Niemcy
Jaak MADISON
Zastępstwo
ID
Estonia
Costas MAVRIDES
Zastępstwo
S&D
Cypr
Dace MELBĀRDE
Zastępstwo
PPE
Łotwa
Juozas OLEKAS
Zastępstwo
S&D
Litwa
Manu PINEDA
Zastępstwo
The Left
Hiszpania
Joachim SCHUSTER
Zastępstwo
S&D
Niemcy
Dragoş TUDORACHE
Zastępstwo
Renew
Rumunia
Mihai TUDOSE
Zastępstwo
S&D
Rumunia
Thomas WAITZ
Zastępstwo
Verts/ALE
Austria
Theodoros ZAGORAKIS
Zastępstwo
PPE
Grecja
Željana ZOVKO
Zastępstwo
PPE
Chorwacja