skip to content
 
 
 

Novinky a události

 .
Evropské setkání mládeže EYE, které se koná tradičně každé dva roky ve Štrasburku, se letos přesunulo na internet kvůli pandemii koronaviru. Účastníci EYE, aniž by opustili pohodlí domova, si mouhou vyměňovat názory, diskutovat s experty, politiky či influencery.
Kino Evropský dům je online! Pokračujeme francouzskou absurdní komedií o filmových iluzích Realita od kultovního tvůrce Quentina Dupieuxe, který se nejprve proslavil svým hudebním pseudonymem Mr. Oizo.
Zajímá Vás, co obnáší práce v institucích EU? Pak si nenechte ujít online debatu "Stáže v institucích EU - jak na ně?", která se bude konat 19. května od 17:00 hodin.
V rámci projektu ArteKino můžete v květnu zdarma online vidět finalistu filmové ceny Evropského parlamentu LUX Film Prize, snímek Play režiséra Rubena Ostlunda.
Evropské setkání mládeže EYE 2020, které se mělo uskutečnit na konci května ve Štrasburku, muselo být z důvodu pandemie koronaviru odloženo. Evropský parlament Vám nyní nabízí zvláštní online vydání této akce s různými aktivitami organizovanými v digitálních formátech.
 .