2019-09-25 - 18:12
Visi laikai pateikiami GMT+2

Rezultatai pagal nacionalinę partiją: 2019–2024 m. Jungtinė Karalystė - Didžioji Britanija - Oficialūs rezultatai

Balsų už nacionalines partijas procentinė dalis
Nacionalinės partijos Balsų procentinė dalis
Brexit Party - Brexit Party 31,60%
Lib dems - Liberal Democrats 20,30%
Lab. - Labour Party 14,10%
GP - Green Party 12,09%
Cons. - Conservative and Unionist Party 9,09%
SNP - Scottish National Party 3,60%
Change UK - Change UK 3,40%
UKIP - United Kingdom Independence Party 3,30%
PL-PW - Plaid Cymru - Party of Wales 1,00%
Kitos partijos DB - Kitos partijos – Didžioji Britanija 1,52%
2019-07-02 - 10:00
Visi laikai pateikiami GMT+2

Vietos pagal politines frakcijas: 2019–2024 m. Jungtinė Karalystė - Didžioji Britanija - Steigiamoji sesija

Vietos pagal politines frakcijas
Politinės grupės Europos Parlamente Vietų skaičius
S&D 10
Žalieji/ELA 11
Renew Europe 16
EKR 4
NI 29

Politinės grupės Europos Parlamente

  • ELP - Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
  • S&D - Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija
  • EKR - Europos konservatorių ir reformuotojų frakcija
  • Renew Europe - Renew Europe group
  • GUE/NGL - Europos vieningųjų kairiųjų jungtinė frakcija/Šiaurės šalių žalieji kairieji
  • Žalieji/ELA - Žaliųjų frakcija/Europos laisvasis aljansas
  • ID - Identity and Democracy
  • NI - Nepriklausomi nariai

Vadovaujantis Parlamento darbo tvarkos taisyklėmis, nuo 2009 m. frakciją sudaro mažiausiai 25 Parlamento nariai, išrinkti bent septyniose valstybėse narėse.

2019-07-02 - 10:00
Visi laikai pateikiami GMT+2

Vietų pasiskirstymas pagal nacionalines partijas ir politines frakcijas: 2019–2024 m. Jungtinė Karalystė - Didžioji Britanija - Steigiamoji sesija

Nacionalinių vietų sudarymas Europos Parlamente, paskirstyta į politines frakcijas ir nacionalines partijas.
Politinės grupės Europos Parlamente Vietų skaičius
Renew Europe - Renew Europe group 16
Nacionalinės partijos, esančios šios politinės frakcijos narėmis
Lib dems Liberal Democrats 16
Žalieji/ELA - Žaliųjų frakcija/Europos laisvasis aljansas 11
Nacionalinės partijos, esančios šios politinės frakcijos narėmis
SNP Scottish National Party 3
PL-PW Plaid Cymru - Party of Wales 1
GP Green Party 7
S&D - Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija 10
Nacionalinės partijos, esančios šios politinės frakcijos narėmis
Lab. Labour Party 10
EKR - Europos konservatorių ir reformuotojų frakcija 4
Nacionalinės partijos, esančios šios politinės frakcijos narėmis
Cons. Conservative and Unionist Party 4
NI - Nepriklausomi nariai 29
Nacionalinės partijos, esančios šios politinės frakcijos narėmis
Brexit Party Brexit Party 29

Cons. > EKR: HANNAN Daniel, MCINTYRE Anthea Elizabeth Joy, MOBARIK Nosheena, VAN ORDEN Geoffrey Charles

Lab. > S&D: CORBETT Richard Graham, DANCE Sebastian Thomas, GILL Neena, GRIFFIN Theresa Mary, HOWARTH John, JONES Jacqueline Margarete, KIRTON-DARLING Jude, MORAES Claude Ajit, PALMER Rory, WARD Julie Carolyn

SNP > Žalieji/ELA: ALLARD Christian, MCLEOD Aileen, SMITH Alyn

PL-PW > Žalieji/ELA: EVANS Jill

Lib dems > Renew Europe: BEARDER Catherine Zena, BENNION Phil, BROPHY Jane Elisabeth, BUNTING Judith, DAVIES Chris, DHAMIJA Dinesh, GIBSON Barbara Ann, HOOK Antony James, HORWOOD Martin Charles, MOHAMMED Shaffaq, NETHSINGHA Lucy Kathleen, NEWTON DUNN William Francis, PORRITT Luisa Manon, RITCHIE Sheila Ewan, VOADEN Caroline Jane, VON WIESE Irina

GP > Žalieji/ELA: AINSLIE Scott John, CHOWNS Ellie, DOWDING Gina, MAGID Magid, PHILLIPS Alexandra, ROWETT Catherine, SCOTT CATO Molly

Brexit Party > NI: ANISFELD Lance Philip, BULL David Richard, BULLOCK Jonathan Deryck, DAUBNEY Martin Edward, DE CAMBORNE LUCY Belinda Claire, ENGLAND KERR Andrew Robert, FARAGE Nigel Paul, FOX Claire Regina, FREEMAN WELLS James, GILL Nathan Lee, GLANCY James Alexander, HABIB Benyamin Naeem, HARRIS Lucy Elizabeth, HEAVER Michael Eric, JORDAN Christina Sheila, LONGWORTH John, LOWE Rupert James Graham, MONTEITH Brian, MUMMERY June Alison, OVERGAARD NIELSEN Henrik Eyser, PATTEN Matthew Richard, PHILLIPS Alexandra Lesley, PUGH Jake, REES-MOGG Annunziata Mary, ROWLAND Robert Andrew, STEDMAN-BRYCE Louis, TENNANT John David Edward, TICE Richard James, WIDDECOMBE Ann Noreen

Vadovaujantis Parlamento darbo tvarkos taisyklėmis, nuo 2009 m. frakciją sudaro mažiausiai 25 Parlamento nariai, išrinkti bent septyniose valstybėse narėse.

Atsisiųsti ir dalytis
Atsisiųsti grafiką