skip to content
01/04/2016
 .

Uudiskiri 87/2016 01.04.2016

Tule 8. aprillil Viljandisse ideeturule "Kas lipsud ette või kirved kätte?"!

 .
 .

8. aprillil toimub Viljandi Kutseõppekeskuses ideeturg "Elu võimalikkusest maal: kas lipsud ette või kirved kätte?", kus arutame üheskoos maal elamise, töötamise ja õppimise teemadel.

Kas oled mõelnud, milline on Eesti elu kümne aasta pärast? Kas väljaspool Tallinna on veel elu? Mida saab (kutse)haridus siin ära teha? Milline peaks olema kool, mis ei heidutaks, vaid peibutaks? Mida saab haridus raamatutarkusele ja oskustele lisaks ühiskonnale anda? Ideeturul saame arutada üheskoos nende ja veel paljude teiste küsimuste üle.

Arutelus osalevad endine Euroopa Parlamendi ja praegune Riigikogu liige Ivari Padar, E-Piim juhatuse esimees Jaanus Murakas, AS Viljandi Metall juhatuse esimees Jaak Sulg, Ida-Viru töötukassa juht Anneki Teelahk, Viljandi kutseõppekeskuse direktor Tarmo Loodus ja paljud teised. Osalevad ajalehed Sakala, Järva Teataja, Pärnu Postimees, Põhjarannik, Valgamaalane ja Virumaa Teataja, lisaks arvamusliidrid ning noored kõikjalt Eestist.

Ideeturule on kutsutud kõik, kellele maal elu püsimine ja areng olulised on.  Et kõik huvilised saaksid ideeturul osaleda, korraldame tasuta transpordi eri Eesti paigust!

Toimub ringkäik Viljandi Kutseõppekeskuses ning pakume lõunat.

Ootame ka Sind mõtteid jagama ja kuulama!

Üritust korraldavad Maa Elu ja Euroopa Parlamendi infobüroo Eestis. Registreeri kohe: http://europarl.publicon.ee/

 .