loading animationloading...

Evropský parlamentSociální sítě v kostce

down arrow
Facebook

Facebook

picture
Nejsledovanější účet Evropského parlamentu na sociálních sítích nabízí chaty s poslanci, dvakrát denně novinky o záležitostech EU, spoustu zajímavých videí a také přehled našich národních informačních kanceláří, které vám na FB přináší zprávy ve vašem jazyce.
Twitter

Twitter

picture
Zpravodajství o aktualitách ve 24 jazycích přináší články, rozpravy v přímém přenosu, fotogalerie atd. Obsahuje i specializované příspěvky pro profesionály v oblasti sdělovacích prostředků.
Instagram

Instagram

picture
Nahlédněte do zákulisí každodenní práce Parlamentu díky stovkám původních fotografií, které najdete na našem Instagram účtu. Nepodléhají autorským právům a jsou volně k dispozici pro použití k nekomerčním účelům, pokud nás uvedete jako zdroj.
Flickr

Flickr

picture
Bohatý zdroj záběrů z každodenního života Parlamentu; náš účet na Flickru shromažďuje tisíce původních fotografií, které nepodléhají autorským právům a jsou volně k dispozici pro použití k nekomerčním účelům, pokud nás uvedete jako zdroj.
YouTube

YouTube

picture
Sledujte videoreportáže nebo také krátká vtipná videa z produkce našeho facebookového týmu.
LinkedIn

LinkedIn

picture
Máte někdy pocit, že tweet o 280 znacích na některá témata prostě nestačí? Zapojte se do podrobných diskuzí o tvorbě politik v EU na LinkedIn.
Pinterest

Pinterest

picture
Zde naleznete infografiky vytvořené Parlamentem. Můžete je bezplatně použít pro nekomerční účely, pokud nás uvedete jako zdroj.
Newshub

Newshub

picture
Shromažďuje všechny příspěvky na sociálních sítích od poslanců, politických skupin a parlamentních orgánů na jedné přehledné platformě; příspěvky je možné snadno filtrovat podle jazyka, země, politické skupiny i oblíbených témat.
Reddit

Reddit

picture
Prostřednictvím našeho subredditu chceme umožnit sdílení informací a diskusi o práci Parlamentu a jeho výborů. Naleznete zde příspěvky včetně videozáznamů, infografik, studií, novinek, fotografií a dalších. Zapojení uživatelů velmi vítáno!
Snapchat

Snapchat

picture
Poznejte zákulisí Evropského parlamentu, přečtěte si nejnovější zprávy a podívejte se, jak vypadá každodenní práce týmu pro sociální média. Evropský parlament najdete pod „europarl“. Pošlete nám vaše fotografie a vzkazy.
Google+

Google+

picture
Každý den aktuální informace o činnosti Parlamentu, zábavné GIFy, zajímavé diskuse s komunitami - seznamte se s nimi!
more GO