loading animationloading...

Europos ParlamentasŽvilgsnis į socialinius tinklus

down arrow
Facebook

Facebook

picture
Tai pagrindinis socialinis tinklas, kuriame dalyvauja EP: tiesioginės transliacijos ir pokalbiai su Parlamento nariais, du kartus per dieną atnaujinama informacija apie ES, vaizdo klipai, nacionalinių informacijos biurų skirtukas, kurį paspaudę rasite naujienas savo kalba.
Twitter

Twitter

picture
Pačios naujausios žinios 24 kalbomis, straipsniai, tiesioginės diskusijų transliacijos, fotografijų galerijos ir kt., taip pat profesionaliems žurnalistams skirti sklaidos kanalai.
Instagram

Instagram

picture
Žvilgtelėkite į Parlamento kasdienio darbo vaizdus. Mūsų „Instagram“ paskyroje surinkta šimtai originalių fotografijų – teisės į jas nėra saugomos ir bet kuris asmuo jas gali naudoti nekomerciniais tikslais, su sąlyga, kad bus nurodytas šaltinis.
Flickr

Flickr

picture
Puikus Parlamento kasdieninės veiklos kadrų šaltinis. Mūsų „Flickr“ paskyroje surinkta daug tūkstančių originalių fotografijų – teisės į jas nėra saugomos ir bet kuris asmuo jas gali naudoti nekomerciniais tikslais, su sąlyga, kad bus nurodytas šaltinis.
YouTube

YouTube

picture
Žiūrėkite mūsų naujienų reportažus arba net juokingus, trumpus, Europos Parlamento „Facebook“ komandos parengtus filmukus.
LinkedIn

LinkedIn

picture
Ar teko kada patirti, kad kai kurioms temoms aptarti nepakanka 280 ženklų įrašo tinkle „Twitter“? Dalyvaukite išsamiose diskusijose apie ES politikos formavimo procesą tinkle „LinkedIn“.
Pinterest

Pinterest

picture
Čia rasite Europos Parlamento infografikus, kuriuos galite naudoti nekomerciniais tikslais, su sąlyga, kad bus nurodytas šaltinis.
Newshub

Newshub

picture
Visi EP narių, frakcijų ir institucijų socialinės žiniasklaidos sklaidos kanalai sujungti į vieną lengvai naršomą platformą. Jūsų sklaidos kanalą galima lengvai pritaikyti asmeninėms reikmėms pasirenkant kalbą, šalį, partiją arba netgi populiarias temas.
Reddit

Reddit

picture
EP puslapis socialiniame tinkle „Reddit“ – puiki vieta užduoti klausimus, diskutuoti ir dalintis informacija apie vienintelės tiesiogiai renkamos ES institucijos veiklą ir sprendimus.
Snapchat

Snapchat

picture
Pažvelkite į Europos Parlemento užkulisius, raskite paskutines naujienas ir sužinokite, kaip kasdien dirba už socialinį tinklą atsakinga grupė. Raskite Parlamentą pagal pavadinimą „europarl“ ir siųskite šiai grupei savo nuotraukas ir žinutes.
Google+

Google+

picture
Kasdien atnaujinama informacija apie Parlamento darbą, įdomios diskusijos su bendruomenėmis, juokingi vaizdo įrašai gif formatu.
more GO