loading animationloading...

Eiropas ParlamentsSociālo tīklu pārskats

down arrow
Facebook

Facebook

picture
Sociālais tīkls, kur Eiropas Parlaments darbojas visaktīvāk, piedāvā iespēju tērzēt ar deputātiem, uzzināt aktualitātes par ES jautājumiem, kas tiek atjauninātas divas reizes dienā. Tas piedāvā arī EP deputātu cilni, lai atrastu ikvienu deputātu, kas darbojas sociālajos medijos, kā arī cilni mūsu informācijas birojiem dalībvalstīs, kuros pieejamas ziņas jūsu valodā.
Twitter

Twitter

picture
Operatīvs ziņu dienests 24 valodās, kur pieejami raksti, debates tiešraidē, foto galerijas un daudz kas cits. Mediju profesionāļiem piedāvāta arī specializēta informācija.
Instagram

Instagram

picture
Ieskatieties Parlamenta ikdienas aizkulisēs, "Instagram" kontā ir simtiem oriģinālfotogrāfiju, kas nav aizsargātas ar autortiesībām un nekomerciālai izmantošanai ir pieejamas bez maksas, norādot mūs kā avotu.
Flickr

Flickr

picture
Lieliska iespēja aplūkot Parlamenta ikdienas aizkulises — „Flickr” apkopoti tūkstošiem oriģinālfotogrāfiju, kas nav aizsargātas ar autortiesībām un ir pieejamas bez maksas privātpersonām. Norādot mūs kā avotu, jūs tās varat brīvi izmantot nekomerciālos nolūkos.
YouTube

YouTube

picture
Skatieties „EuroparlTV” ziņu reportāžas vai EP „Facebook” grupas veidotās asprātīgas „īsfilmas”.
LinkedIn

LinkedIn

picture
Vai, jūsuprāt, 280 rakstzīmes tvītā dažiem jautājumiem ir par maz? Piedalieties padziļinātās diskusijās par ES politikas veidošanu izmantojot „LinkedIn”.
Pinterest

Pinterest

picture
Šeit atrodamas Parlamenta infografikas. Jūs tās varat brīvi izmantot nekomerciālos nolūkos, protams, norādot mūs kā avotu.
Newshub

Newshub

picture
Ērti lietojama platforma, kurā apkopoti visi EP deputātu, politisko grupu un institūciju sociālajos medijos atrodamie ziņu profili, kas var tikt apskatīti pēc valodas, valsts, partijas vai pat populārākajiem tematiem.
Reddit

Reddit

picture
Apakšsadaļa par Eiropas Parlamentu ir paredzēta, lai apmainītos ar informāciju un apspriestu Parlamenta un tā komiteju darbu. Šeit tiek publicēta dažāda informācija, tostarp videomateriāli, infografikas, pētījumi, jaunumi, fotoattēli u. c. Aicinām aktīvi iesaistīties satura veidošanā!
Snapchat

Snapchat

picture
Ielūkojieties Eiropas Parlamenta aizkulisēs, uzziniet jaunumus un to, kā ikdienā strādā sociālo mediju profesionāļu grupa. Informācija par Parlamentu pieejama sadaļā "europarl" — izmantojiet to, lai sūtītu fotoattēlus un sazinātos ar mūsu darbiniekiem.
Google+

Google+

picture
Ikdienas jaunumi par Parlamenta darbu, neformālas sarunas ar deputātiem, interesantas diskusijas ar kopienām, jautri attēli. Iepazīstieties ar šo strauji augošo kopienu!
more GO