skip to content
 
 
žurnālisti
Žurnālisti Strasbūrā
 

Uzsākta reģistrācija jauniešu pasākumam EYE 2016

12/10/2015

Pirmais Jaunatnes dienu pasākums (European Youth Event - EYE) 2014. gada maijā Strasbūrā pulcēja tūkstošiem jauniešu no visas Eiropas un ļāva dalīties ar idejām par Eiropas nākotnes uzlabošanu. Vēlāk jauniešu idejas tika apkopotas un iesniegtas Parlamenta komitejās. Jaunatnes dienas atgriežas ar 2016. gada izlaidumu. Reģistrējies jau tagad!

"Kopā mēs varam panākt pārmaiņas" – tāds ir EYE 2016. gada izlaiduma sauklis. Pasākums notiks 20. un 21. maijā Eiropas Parlamenta ēkā Strasbūrā un tajā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 16 līdz 30 gadiem.

Lai reģistrētos pasākumam, nepieciešams nokomplektēt grupu, kurā ir vismaz desmit dalībnieki un viens grupas vadītājs. Reģistrācija būs atvērta līdz tiks sasniegts maksimālais pasākuma dalībnieku skaits - 7000, vai līdz 2016. gada 31. janvārim.

EYE 2016 tīmekļa vietnē jau publicēts programmas projekts, kurā pašlaik iekļautas vairāk nekā 50 aktivitātes, taču to skaits pieaugs, jo EYE partneri un jauniešu grupas vēl līdz 2016. gada martam var pieteikt savus pasākumus.

Jaunatnes dienu aktivitātes būs veltītas piecām galvenajām tēmām: karš un miers (perspektīvas mieram uz zemes), apātija vai līdzdalība (pretī dinamiskai demokrātijai), izstumtība vai piekļuve (jauniešu bezdarba samazināšana), stagnācija vai inovācijas (nākotnes darbs), sabrukums vai panākumi (pasākumi ilgtspējīgai Eiropai).

Eiropas Parlamenta priekšsēdētaja vietniece un EYE pasākuma patronese Maireda Makginesa (EPP, Īrija) aicina Eiropas jauniešus pieteikt savu dalību: "Tas būs iespaidīgi! Strasbūrā ieradīsies tūkstošiem jauniešu un es esmu patīkami satraukta."

Papildu informācija EYE tīmekļa vietnē un sociālajos tīklos ar mirkļbirku #EYE2016.