skip to content
 
Skolu komandas
Skolu komandas
 
Darbs skolā
Darbs skolā
 

EP Vēstnieku skola

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu 5. sezona un tās atklāšana tuvojas! 70 Latvijas skolas, simtiem skolotāju un tūkstošiem skolēnu jau šogad uzsāks apgūt mācību programmu, kas trīs gadu garumā sadarbībā ar valsts augstākajām amatpersonām, izciliem ekspertiem, medijiem un programmas absolventiem pētīs parlamentārās demokrātijas visdažādākos aspektus. Tā būs iespēja apzināties savu #Pilsoņaspēku un izprast kā likumdošana, tieslietu sistēma, sabiedrības iesaiste un vēlēšanas nodrošina Latvijas un Eiropas parlamentārās demokrātijas ilgtspēju. Mēs katrs esam #Pilsoņaspēks! Tiekamies 23. septembrī un EP Vēstnieku skolu tiešsaistes stundās!
Lasīt tālāk
Klātienes programma 23.septembrī
Aicinām piedalīties svinīgā pasākumā #Pilsoņaspēks 23.septembrī plkst. 14.00-15.30 Rīgā - skvērā pretī Brīvības piemineklim vai tiešsaistē lsm.lv un Facebook: @Eiroparlaments. Pasākumā par parlamentārās demokrātijas spēku Latvijā un Eiropā pirmo reizi tiksies EP Vēstnieku skolu Alumni jeb absolventi un kopā ar valsts augstākajām amatpersonām atklāsim piekto EP Vēstnieku skolu programmas mācību gadu. Studenti un skolēni - esat laipni aicināti!
Lasīt tālāk
Mēs Tevi iepazinām kā Eiropas Parlamenta Vēstnieku. Gūsti pieredzi un esi piederīgs jaudīgajiem EP Vēstnieku Alumni - EP Vēstnieku skolu absolventiem! Aicinām sadarbību turpināt izaugsmes nodarbībās un Eiropas ideju atbalstītāju kustībā #mēsesamkopā. Tev ir iespēja piedalīties EP Vēstnieku Alumni programmā, kuras mērķis ir veidot spēcīgu jauniešu balsi Latvijai būtiskos ES jautājumos. 
Lasīt tālāk

Mācību materiāli

Kamēr baudi vasaru, daba uzlādē ar enerģiju un priecē! Dots devējam atdodas! Jau šovasar izglīto sevi dabas un klimata jautājumos!
Lasīt tālāk
Katrā EP Vēstnieku skolas mācību gadā skolotāji un skolēni rada vērtīgus mācību materiālus par Eiropas Savienības tematiku – prezentācijas, nodarbību plānus, darba lapas, krustvārdu mīklas un viktorīnas. Izstrādātie metodiskie materiāli ir integrējami ģeogrāfijā, vēsturē, dabaszinībās, valodās un citos priekšmetos – pēc pedagoga ieskatiem un atbilstības situācijai.
Lasīt tālāk
Šogad ir iznācis jauns mācību materiāls 14 līdz 18 gadus veciem skolēniem, ko aicinām izmantot ikdienas darbā  “Europe@school”.
Lasīt tālāk
Runā par sev svarīgo Eiropā! Esam izveidojuši kvalitatīvas prezentācijas, kas ietver ES un Latvijas integrācijas Eiropā vēsturi un 8 svarīgākās ES darbības jomas.
Lasīt tālāk

Paveiktais

2019./2020. mācību gads
2018./2019. mācību gads
2017./2018. mācību gads
2016./2017.mācību gads