skip to content
 
 
 

Pasākumi

Ceturtdien, 9. jūlijā, četri Baltijas valstu EP deputāti žurnālistiem un interešu grupu pārstāvjiem komentēs Vācijas prezidentūras ES Padomē ietekmi uz nākamā daudzgadu budžeta apstiprināšanu un Baltijas valstīm būtiskākajām budžeta sadaļām.
Lasīt tālāk
Otrdien, 9. jūnijā, plkst. 10:00 - 11:30 notiks diskusija tiešsaistē ar Eiropas Parlamenta (EP) Budžeta komitejas deputātiem Nilu Ušakovu un Robertu Zīli.
Lasīt tālāk
Noslēdzoties programmas “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola” (turpmāk – EP Vēstnieku skolas) mācību gadam, piecas skolas varēs īstenot pašu izstrādātos jaunatnes dialoga projektus, piemēram, Daugavpils 12. vidusskola par iesaisti politikas veidošanā ar lēmuma pieņēmējiem un Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija par politiski aktīviem jauniešiem. Skolu projektu īstenošanai piešķirtais ES finansējums kopā ir 27 430 EUR.
Lasīt tālāk
Saistībā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī no 13. marta līdz 14. aprīlim, izstāde atcelta. Drīzumā piedāvāsim iepazīties ar izstādes darbiem digitālā formātā, sekojiet līdzi informācijai Eiropas Parlamenta biroja Latvijā mājas lapā un sociālajos tīklos!
Lasīt tālāk
Turpinot Eiropas Parlamenta biroja Latvijā (EPBL) debašu ciklu “Labāk kopā” ar visiem Latvijas eiroparlamentāriešiem, pirmdien, 2. martā, Tatjana Ždanoka (Latvijas Krievu savienība / Zaļo un Eiropas Brīvās apvienības grupa) diskutēs par ES sociālo un nodarbinātības politiku un Brexit.
Lasīt tālāk
Turpinot Eiropas Parlamenta biroja Latvijā (EPBL) debašu ciklu "Labāk kopā", piektdien, 14. februārī, Inese Vaidere (Eiropas Tautas partijas grupa/"Jaunā Vienotība") ar vides nozares pārstāvjiem, zinātniekiem un uzņēmējiem diskutēs par Eiropas zaļo kursu.
Lasīt tālāk
Piektdien, 31. janvārī, pulksten 10.00-11:45 ES mājā dizaina speciālisti un vēlēšanu procesā iesaistīti profesionāļi lūkos noskaidrot, kā ar dizaina palīdzību veicināt vēlētāju aktivitāti. Diskusija noslēgs šai tēmai veltītu izstādi.
Lasīt tālāk
Turpinot Eiropas Parlamenta biroja Latvijā (EPBL) debašu ciklu “Labāk kopā” viedokļu apmaiņai ar EP deputātiem, pirmdien, 27. janvārī, Dace Melbārde (Eiropas Konservatīvo un reformistu grupa/Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK") tiksies ar jaunatnes politikas nozares pārstāvjiem.
Lasīt tālāk
Turpinot Eiropas Parlamenta (EP) biroja debašu ciklu “Labāk kopā” viedokļu apmaiņai ar EP deputātiem, piektdien, 13. decembrī, Ivars Ijabs (politiskā grupa “Renew Europe/“Attīstībai/Par!”) tiksies ar pētniecības nozares pārstāvjiem.
Lasīt tālāk