skip to content
 
 
 

Jaunumi 2020

EP Priekšsēdētāju konference (priekšsēdētājs un politisko grupu vadītāji) otrdien apstiprināja uzklausīšanu grafiku jaunajiem ES komisāru kandidātiem Valdim Dombrovskim un Mareidai Makginesai.
Lasīt tālāk
Pirmdien, viesojoties Eiropas Parlamentā, Baltkrievijas opozīcijas līdere Svetlana Tihanovska mudināja deputātus turpināt atbalstīt jaunas, “pasaules apbrīnotas” Baltkrievijas izveidi.
Lasīt tālāk
Vienotas definīcijas, veselības kritēriji un metodoloģija ir svarīgākie faktori efektīvai cīņai pret pašreizējo pandēmiju un tās ekonomiskajām sekām, norāda EP deputāti.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Trešdien, 23. septembrī, ar svinīgu pasākumu #Pilsoņaspēks Rīgā pie Brīvības pieminekļa un plašu programmu tiešsaistē tiks atklāts Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolu piektais mācību gads, kas aizsāks parlamentārās demokrātijas dažādo šķautņu izzināšanu Latvijas skolās trīs gadu garumā.
Lasīt tālāk
Otrdien, 15. septembrī, Eiropas Parlamenta (EP) birojs Latvijā prezentēs “Vēlētāju gaidu” pētījumu, kas EP deputātiem no Latvijas būs kā ceļamaize dienu vēlāk paredzētajām deputātu debatēm par stāvokli Eiropas Savienībā (ES) ar Eiropas Komisijas priekšsēdētāju.
Lasīt tālāk
Ceturtdien, 9. jūlijā, četri Baltijas valstu EP deputāti žurnālistiem un interešu grupu pārstāvjiem komentēs Vācijas prezidentūras ES Padomē ietekmi uz nākamā daudzgadu budžeta apstiprināšanu un Baltijas valstīm būtiskākajām budžeta sadaļām.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk