skip to content
 
 
 

Jaunumi 2020

Turpmākajai ES lauksaimniecības politikai jābūt elastīgākai, ilgtspējīgākai un noturīgākai krīzēs, lai ES lauksaimnieki arī turpmāk varētu ražot nekaitīgu pārtiku.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta deputāti ceturtdien aicināja steidzami novērst digitālo plaisu, kas pandēmijas laikā izpaužas nevienlīdzībā attiecībā uz piekļuvi skolas izglītībai Eiropas Savienībā.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta Saharova balva par domas brīvību 2020. gadā ir piešķirta Baltkrievijas demokrātiskajai opozīcijai.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Trešdien, 4. novembrī, pulksten 11.00 - 12.30 notiks diskusija tiešsaistē par Eiropas Savienības daudzgadu budžetu nākamajiem septiņiem gadiem un ekonomikas atveseļošanas plānu ar Eiropas Parlamenta (EP) Budžeta komitejas deputātiem Nilu Ušakovu un Robertu Zīli.
Lasīt tālāk
Trešdien, 28. oktobrī, četri Eiropas Parlamenta (EP) deputāti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas žurnālistiem un interešu grupu pārstāvjiem komentēs lēmumu piešķirt ikgadējo Saharova balvu Baltkrievijas opozīcijai un ES attiecības ar šo valsti.
Lasīt tālāk
Trešdien, 23. septembrī, ar svinīgu pasākumu #Pilsoņaspēks Rīgā pie Brīvības pieminekļa un plašu programmu tiešsaistē tiks atklāts Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolu piektais mācību gads, kas aizsāks parlamentārās demokrātijas dažādo šķautņu izzināšanu Latvijas skolās trīs gadu garumā.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk