skip to content
 
 
 

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

.
Kviečiame žiniasklaidos atstovus teikti paraiškas Europos Parlamento (EP) dotacijai gauti. Dotacijų tikslas – padėti nešališkai atskleisti piliečiams EP ir Europos Sąjungos veiksmų poveikį bei aktualumą.
Apklausos klausimo iliustracija.
Europiečiai įsitikinę, kad Europos Sąjunga (ES) turi turėti daugiau galių susidoroti su tokiomis krizėmis kaip koronaviruso pandemija. Tai parodė Europos Parlamento užsakymu 21-oje ES šalyje atlikta apklausa.
.
Europos Parlamentas (EP) trečiadienio vakarą patvirtino ES ir Baltarusijos susitarimus dėl nelegaliai atvykusių ar gyvenančių asmenų grąžinimo, taip pat dėl paprastesnio vizų išdavimo.
Visos naujienos

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Rytų parterystės šalių vėliavos.
Nuo 2009 m. Europos Sąjunga plėtoja artimesnius santykius su savo Rytų kaimynėmis: Ukraina, Armėnija, Gruzija, Moldova, Baltarusija ir Azerbaidžanu. Kas buvo pasiekta per pirmąjį šios iniciatyvos gyvavimo laikotarpį? Su kokiais sunkumais buvo susidurta? Kaip ateityje pasiekti dar glaudesnio bendradarbiavimo ir kokie iššūkiai laukia? Apie tai buvo kalbama nuotolinio seminaro metu.
.
Didelė dauguma Europos Parlamento (EP) narių ketvirtadienio vakarą balsavo už tai, kad būtų sukurtas specialusis EP komitetas dėl užsienio kišimosi į demokratinius ES procesus, įskaitant dezinformaciją.
Online seminaro vaizdas.
Gegužės 12 d. surengėme internetinį seminarą projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ dalyvaujančių gimnazijų ir profesinio rengimo centrų mokytojams ir moksleiviams. Seminaras buvo skirtas Europos Sąjungos atsakui į koronaviruso pandemiją. Jame dalyvavo EP nariai iš Lietuvos Petras Auštrevičius (ALDE) ir Juozas Olekas (S&D).
Biuro renginiai ir naujienos
 .