skip to content

Slapukai EPB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
  • eurobarometro apklausa.
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Filmas apie Sencovą.
Gruodžio 10 dieną kviečiame į nemokamą kino seansą apie Olegą Sencovą Vilniuje.
Seminaro dalyviai - darbas grupėje.
Gruodžio 3 d. Marijampolėje vyko pirmasis regioninis MEPA seminaras, skirtas projektų valdymo įgūdžiams pagerinti. Seminare dalyvavo 30 MEPA gimnazijų atstovų iš Marijampolės ir Alytaus regionų – mokytojų ir moksleivių, prie kurių prisijungė Marijampolės Europe Direct informacijos centro direktorė Vaida Burbienė.
Europos Parlamentas kviečia nemokamai pamatyti tris filmus, nominuotus šių metų LUX apdovanojimui. Seansai vyks lapkričio 28-30 d. Kaune, Marijampolėje ir Utenoje.
Biuro renginiai ir naujienos
 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

 
Europos Parlamentas (EP) palaiko Europos žaliąjį kursą ir ragina prisiimti ryžtingus konkrečius aplinkosaugos įsipareigojimus.
Kad patvirtintų ES ir Jungtinės Karalystės (JK) susitarimą dėl išstojimo, europarlamentarai siekia garantijų dėl piliečių teisių.
EP plenarinė sesija STR.
Sausio 13-16 d. Strasbūre vyks Europos Parlamento plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Visos naujienos