skip to content

 
 
 

Naudinga informacija mokytojams

Šiame puslapyje skelbsime informaciją, leidinius ir/arba nuorodas į puslapius, kuriuos mokytojai gali panaudoti pamokų metu. Jei jus domina tam tikros su ES susijusios temos, kurios dėstomos mokyklos programoje, parašykite mums žinutę į epvilnius@europarl.europa.eu - gal pavyks rasti ką nors naudingo ir įdomaus. Pasirinkite, kas jus domina labiausiai - leidiniai ir suvestinės, filmukai, pramogos ir žaidimai internete ir sužinosite daugiau.

.
Internete yra galybė tinklapių, portalų, įrankių, kuriais gali pasinaudoti mokytojai dėstydami medžiagą, organizuodami renginius ar diskusijas ES tematika. Kai kuriuos portalus rasite čia.
EuroparlTV tinklalapis, mūsų Youtube kanalas, Europe by Satellite televizija - čia rasite filmukus, įrašus, tiesiogines įvairių renginių transliacijas.
.
Šiame puslapyje rasite leidinius arba nuorodas į kitus šaltinius. Mūsų biuro išleistus leidinius galima rasti Europos informacijos centre Vilniuje, Europe Direct informacijos centruose kituose Lietuvos miestuose arba parsisiųsti iš čia ir atsispausdinti (visus arba dalį). Jei norėtumėte gauti daugiau vienetų Jūsų organizuojamam renginiui - parašykite arba paskambinkite. Kai kuriuos leidinius dar daliname, kitų atsargos jau išseko :)