skip to content

 
 
 

Projekto medžiaga

Šiame puslapyje pateikiama projekto "Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės" mokymo medžiaga.

 .

Pamokos apie ilgalaikį ES biudžetą (NAUJA!)

ZIP archyve rasite pamokų modulius, skirtus geografijos, matematikos ir ekonomikos pamokoms, o taip pat ir gaires integruotam kelių dalykų projektui ES biudžeto tema. Pamokos parengtos Žinių ekonomikos forumo ekspertų bendradarbiaujant su skirtingų dalykų mokytojais.

 .

Mokomoji medžiaga Europe @ School

Atnaujintas variantas (2019)

Medžiaga atnaujinta 2018 m. pabaigoje. Iš svarbiausių pakeitimų - neliko dalies apie melagingas naujienas. Prezentacijos atnaujintos atitinkamai.

Pradinė versija (kurią išdalinome spausdintą)

Šioje medžiagoje dar yra dalis apie melagingas naujienas. Deja, prezentacijos jau atnaujintos, tad Prezi šios dalies nerasite.

Atskirai tik nuorodos į mokomosios medžiagos prezentacijas:

Pamokų moduliai (ATNAUJINTI 2019 10 21)

1 modulis "Demokratija ir Europos Parlamentas"

2 modulis "ES veikimas"

3 modulis "Europos vertybės"

4 modulis "Euras"

5 modulis "Pilietiškumas ir svarbiausios temos"

 .

Pratybų sąsiuvinis

SENOJI MEDŽIAGA: pratybų sąsiuvinis su aktyviais laukeliais, kuriuos galima pildyti kompiuteriu. Sąsiuvinys buvo išleistas 2016 metais, tad kai kurios jo dalys yra pasenusios: Europos Vadovų Tarybos nuotrauka (16 psl.), Europos Parlamento frakcijos ir narių pasiskirstymas (19 psl.), Europos Komisijos nuotrauka (20 psl.).

 

Iškilo klausimų?

Visus klausimus apie projekto vykdymą prašome užduoti specialioje Facebook grupėje. Taip visi grupės dalyviai matys visus klausimus ir atsakymus į juos. Prijunkite ir 2-3 jaunesniuosius ambasadorius prie grupės.

Mokyklų - Europos Parlamento ambasadorių Facebook grupė