Eva-Maria QUISTORP Eva-Maria QUISTORP
Eva-Maria QUISTORP
Германия

Роден : , Detmold

3-ти парламентарен мандат Eva-Maria QUISTORP

Политически групи

  • 25-07-1989 / 31-05-1991 : Група на Зелените в Европейския парламент - Член
  • 01-06-1991 / 26-01-1992 : Група на Зелените в Европейския парламент - Заместник-председател
  • 27-01-1992 / 18-07-1994 : Група на Зелените в Европейския парламент - Член

Национални партии

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Bündnis 90/die Grünen (Германия)

членове

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Делегация за връзки със Съюза на съветските социалистически републики
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Междупарламентарната организация на АСЕАН (AIPO) и Република Корея
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Междупарламентарната организация на АСЕАН (AIPO) и Република Корея
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Междупарламентарната организация на АСЕАН (AIPO) и Република Корея