Bruno VISENTINI Bruno VISENTINI
Bruno VISENTINI
Италия

Роден : , Treviso

3-ти парламентарен мандат Bruno VISENTINI

Политически групи

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Група на либералите, демократите и реформаторите - Член

Национални партии

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito repubblicano italiano (Италия)

членове

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по икономически и парични въпроси
  • 15-01-1992 / 11-06-1992 : Комисия по бюджетите
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки със страните от Южна Азия и Южноазиатската асоциация за регионално сътрудничество (СААРК)
  • 12-06-1992 / 18-07-1994 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки със страните от Южна Азия и Южноазиатската асоциация за регионално сътрудничество (СААРК)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки със страните от Южна Азия и Южноазиатската асоциация за регионално сътрудничество (СААРК)

Заместник

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по институционални въпроси
  • 15-01-1992 / 26-03-1992 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с Израел
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по институционални въпроси
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки с Израел
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки с Израел