Roberto FORMIGONI Roberto FORMIGONI
Roberto FORMIGONI
Италия

Роден : , Lecco (Como)

3-ти парламентарен мандат Roberto FORMIGONI

Политически групи

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото
  • 21-01-1992 / 06-05-1993 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии

  • 25-07-1989 / 06-05-1993 : Democrazia cristiana (Италия)

Заместник-председател

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Европейски парламент
  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Бюро на Европейския парламент

членове

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Делегация за връзки с България, Румъния и Албания
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Комисия по младежта, културата, образованието, медиите и спорта
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с Китайската народна република
  • 15-01-1992 / 06-05-1993 : Комисия по външни работи и сигурност
  • 11-02-1993 / 06-05-1993 : Делегация за връзки с Китайската народна република

Заместник

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Комисия по младежта, културата, образованието, медиите и спорта
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по политически въпроси
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с Япония
  • 15-01-1992 / 06-05-1993 : Комисия по социални въпроси, заетост и работна среда
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с републиките от Югославия
  • 11-02-1993 / 06-05-1993 : Делегация за връзки с републиките от бивша Югославия
  • 11-02-1993 / 06-05-1993 : Делегация за връзки с Япония