Robert E.V. HERSANT Robert E.V. HERSANT
Robert E.V. HERSANT
Франция

Роден : , Vertou (Loire atlantique)

Починал :

2-ри парламентарен мандат Robert E.V. HERSANT

Политически групи

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Union pour la démocratie française (Франция)

членове

  • 26-07-1984 / 11-09-1986 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 21-01-1987 / 08-04-1987 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 15-05-1987 / 13-10-1987 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите