Robert E.V. HERSANT Robert E.V. HERSANT
Robert E.V. HERSANT
Франция

Роден : , Vertou (Loire atlantique)

Починал :

3-ти парламентарен мандат Robert E.V. HERSANT

Политически групи

  • 25-07-1989 / 11-12-1991 : Група на либералите, демократите и реформаторите - Член
  • 12-12-1991 / 18-07-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Union pour la démocratie française (Франция)

членове

  • 15-01-1992 / 17-01-1992 : Комисия по енергетика, изследвания и технологии
  • 17-01-1992 / 15-05-1992 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 15-05-1992 / 16-07-1993 : Комисия по социални въпроси, заетост и работна среда
  • 16-07-1993 / 18-07-1994 : Комисия по бюджетите