Robert E.V. HERSANT Robert E.V. HERSANT
Robert E.V. HERSANT
Франция

Роден : , Vertou (Loire atlantique)

Починал :

4-ти парламентарен мандат Robert E.V. HERSANT

Политически групи

  • 19-07-1994 / 21-04-1996 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии

  • 19-07-1994 / 21-10-1995 : Union pour la démocratie française - Clubs Perspectives et Réalités (Франция)
  • 22-10-1995 / 21-04-1996 : Union pour la démocratie française - Parti populaire pour la démocratie française (Франция)

членове

  • 14-09-1994 / 21-04-1996 : Комисия по социални въпроси и заетост

Заместник

  • 21-07-1994 / 21-04-1996 : Комисия по граждански свободи и вътрешни работи