Elmar BROK Elmar BROK
Elmar BROK
Германия

Роден : , Verl (Kr. Gütersloh)

1-ви парламентарен мандат Elmar BROK

Политически групи

  • 17-06-1980 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии

  • 17-06-1980 / 23-07-1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Германия)

членове

  • 13-10-1980 / 09-03-1982 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 13-02-1981 / 23-07-1984 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация в Съвместния комитет Европейски парламент/Асамблея на Португалската република