Elmar BROK Elmar BROK
Elmar BROK
Германия

Роден : , Verl (Kr. Gütersloh)

2-ри парламентарен мандат Elmar BROK

Политически групи

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Германия)

членове

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки със Съединените американски щати
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки със Съединените американски щати
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки със Съединените американски щати
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със Съединените американски щати

Заместник

  • 26-07-1984 / 21-02-1986 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по бюджетите
  • 28-01-1986 / 20-01-1987 : Комисия по политически въпроси
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по политически въпроси