Domènec ROMERA I ALCÀZAR Domènec ROMERA I ALCÀZAR
Domènec ROMERA I ALCÀZAR
Испания

Роден : , Barcelona

3-ти парламентарен мандат Domènec ROMERA I ALCÀZAR

Политически групи

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото

Национални партии

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Popular (Испания)

Квестор

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Европейски парламент
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Бюро на Европейския парламент

членове

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 02-04-1990 / 12-09-1990 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и ЕИО (АКТБ-ЕИО)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и ЕИО (АКТБ-ЕИО)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между АКТБ и ЕИО (АКТБ-ЕИО)
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейската икономическа общност (АКТБ-ЕИО)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Квестори
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейската икономическа общност (АКТБ-ЕИО)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейската икономическа общност (АКТБ-ЕИО)