Hedy d'ANCONA Hedy d'ANCONA
Hedy d'ANCONA
Нидерландия

Роден : , 's-Gravenhage

2-ри парламентарен мандат Hedy d'ANCONA

Политически групи

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Група на социалистите - Член

Национални партии

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partij van de Arbeid (Нидерландия)

Председател

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по правата на жените

членове

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки със страните от Северна Европа и Северния съвет
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки със страните от Северна Европа и Северния съвет
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по социални въпроси и заетост

Заместник

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Комисия по правата на жените
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по бюджетите