Ben VISSER Ben VISSER
Ben VISSER
Нидерландия

Роден : , Den Haag

2-ри парламентарен мандат Ben VISSER

Политически групи

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Група на социалистите - Член

Национални партии

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partij van de Arbeid (Нидерландия)

членове

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по транспорт
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки с Австрия
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки с Австрия
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Междупарламентарната организация на АСЕАН (AIPO) и Република Корея
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Междупарламентарната организация на АСЕАН (AIPO) и Република Корея

Заместник

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по бюджетите