Jean-Marie VANLERENBERGHE Jean-Marie VANLERENBERGHE
Jean-Marie VANLERENBERGHE
Франция

Роден : , Bully

2-ри парламентарен мандат Jean-Marie VANLERENBERGHE

Политически групи

  • 20-03-1986 / 05-04-1987 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото

Национални партии

  • 20-03-1986 / 24-07-1989 : Union pour la démocratie française (Франция)

членове

  • 12-09-1986 / 20-01-1987 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки с Канада
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по бюджетите
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕИО-Турция

Заместник

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по социални въпроси и заетост