Nikolaos PAPAKYRIAZIS Nikolaos PAPAKYRIAZIS
Nikolaos PAPAKYRIAZIS
Гърция

Роден : , Thessaloniki

Починал :

2-ри парламентарен мандат Nikolaos PAPAKYRIAZIS

Политически групи

  • 31-12-1985 / 24-07-1989 : Група на социалистите - Член

Национални партии

  • 31-12-1985 / 24-07-1989 : Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (Гърция)

Заместник-председател

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки със страните от Машрека (Египет, Йордания, Ливан, Сирия)
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по социални въпроси и заетост

членове

  • 17-02-1986 / 20-01-1987 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по петициите
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със страните от Машрека (Египет, Йордания, Ливан, Сирия)

Заместник

  • 17-02-1986 / 20-01-1987 : Комисия по бюджетите
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по външноикономически отношения