Carlo Alberto GRAZIANI Carlo Alberto GRAZIANI
Carlo Alberto GRAZIANI
Италия

Роден : , Roma

2-ри парламентарен мандат Carlo Alberto GRAZIANI

Политически групи

  • 20-06-1986 / 24-07-1989 : Група на комунистите и съмишлениците - Член

Национални партии

  • 20-06-1986 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Италия)

членове

  • 09-07-1986 / 20-01-1987 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 21-01-1987 / 26-10-1987 : Делегация за връзки с Швеция, Финландия, Исландия и Северния съвет
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по петициите
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 26-10-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки със страните от Южна Азия
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със страните от Южна Азия

Заместник

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по институционални въпроси