Seán FLANAGAN Seán FLANAGAN
Seán FLANAGAN
Ирландия

Роден : , Dublin

1-ви парламентарен мандат Seán FLANAGAN

Политически групи

  • 17-07-1979 / 08-02-1981 : Група на Европейските прогресивни демократи - Заместник-председател
  • 09-02-1981 / 23-07-1984 : Група на Европейските прогресивни демократи - Член на бюрото

Национални партии

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fianna Fáil Party (Ирландия)

членове

  • 20-07-1979 / 12-02-1981 : Комисия по Правилника за дейността и петициите
  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Комисия по бюджетите
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по енергетика и изследвания
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки със страните от Източна Европа