Bruno FERRERO Bruno FERRERO
Bruno FERRERO
Италия

Роден : , Belluno

Починал :

1-ви парламентарен мандат Bruno FERRERO

Политически групи

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Група на комунистите и съмишлениците - Член

Национални партии

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito comunista italiano (Италия)

членове

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Комисия по Правилника за дейността и петициите
  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Комисия по развитие и сътрудничество
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по бюджетен контрол