Guido FANTI Guido FANTI
Guido FANTI
Италия

Роден : , Bologna

Починал :

1-ви парламентарен мандат Guido FANTI

Политически групи

  • 17-07-1979 / 05-06-1980 : Група на комунистите и съмишлениците - Член
  • 06-06-1980 / 23-07-1984 : Група на комунистите и съмишлениците - Председател

Национални партии

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito comunista italiano (Италия)

членове

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по институционални въпроси
  • 11-03-1982 / 23-07-1984 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта