Guido FANTI Guido FANTI
Guido FANTI
Италия

Роден : , Bologna

Починал :

2-ри парламентарен мандат Guido FANTI

Политически групи

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Група на комунистите и съмишлениците - Член

Национални партии

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Италия)

Заместник-председател

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Европейски парламент
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Бюро на Европейския парламент
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Европейски парламент
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Бюро на Европейския парламент

членове

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по институционални въпроси
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по институционални въпроси
  • 26-10-1987 / 13-03-1989 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Делегация за връзки със страните от Централна Америка и групата Контадора

Заместник

  • 26-07-1984 / 29-07-1984 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 20-12-1984 / 20-01-1987 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта