Beate Ann BROOKES Beate Ann BROOKES
Beate Ann BROOKES
Обединено кралство

Роден : , Rhuddlan (North Wales)

2-ри парламентарен мандат Beate Ann BROOKES

Политически групи

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Група на Европейските демократи - Член

Национални партии

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Обединено кралство)

членове

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Делегация за връзки с държавите от Персийския залив
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Делегация за връзки с държавите от Персийския залив
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Комисия по регионална политика и регионално планиране

Заместник

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по правата на жените
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Комисия по земеделие, рибно стопанство и хранителни продукти
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по правата на жените
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Комисия по политически въпроси