W.G. van VELZEN W.G. van VELZEN
W.G. van VELZEN
Нидерландия

Роден : , Rotterdam

4-ти парламентарен мандат W.G. van VELZEN

Политически групи

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член
  • 29-11-1994 / 19-01-1997 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christen Democratisch Appèl (Нидерландия)

Председател

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Полша
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Полша

членове

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по изследвания, технологично развитие и енергетика
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по изследвания, технологично развитие и енергетика
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Полша

Заместник

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Подкомисия по парични въпроси
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Подкомисия по парични въпроси