Jérôme RIVIÈRE Jérôme RIVIÈRE
Jérôme RIVIÈRE

Група „Идентичност и демокрация“

Член

Франция - Rassemblement national (Франция)

Роден : , SURESNES

9-ти парламентарен мандат Jérôme RIVIÈRE

Политически групи

  • 02-07-2019 ... : Група „Идентичност и демокрация“ - Член

Национални партии

  • 02-07-2019 ... : Rassemblement national (Франция)

членове

  • 02-07-2019 ... : Комисия по външни работи
  • 02-07-2019 ... : Подкомисия по сигурност и отбрана
  • 02-07-2019 ... : Делегация за връзки със Съединените американски щати
  • 10-02-2020 ... : Комисия по промишленост, изследвания и енергетика
  • 12-02-2020 ... : Делегация в Съвместната парламентарна асамблея АКТБ-ЕС

Заместник

  • 02-07-2019 / 28-07-2019 : Делегация за връзки с Парламентарната асамблея на НАТО
  • 02-07-2019 / 02-10-2019 : Комисия по развитие
  • 29-07-2019 / 11-02-2020 : Делегация в Съвместната парламентарна асамблея АКТБ-ЕС
  • 03-10-2019 / 09-02-2020 : Комисия по промишленост, изследвания и енергетика

Обратна връзка

Bruxelles

Strasbourg