András GYÜRK András GYÜRK
András GYÜRK

Група на Европейската народна партия (Християндемократи)

Член

Унгария - Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Kereszténydemokrata Néppárt (Унгария)

5-и парламентарен мандат András GYÜRK

Политически групи

  • 18-04-2003 / 30-04-2004 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) и Европейските демократи - Наблюдател
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) и Европейските демократи - Член

Национални партии

  • 18-04-2003 / 30-04-2004 : Fidesz-Magyar Polgári Szövetség (Унгария)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Fidesz-Magyar Polgári Szövetség (Унгария)

членове

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Комисия по културата, младежта, образованието, медиите и спорта

Наблюдател

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Комисия по културата, младежта, образованието, медиите и спорта

Обратна връзка

Bruxelles

Strasbourg