Francisco José MILLÁN MON Francisco José MILLÁN MON
Francisco José MILLÁN MON

Група на Европейската народна партия (Християндемократи)

Член

Испания - Partido Popular (Испания)

Роден : , Pontevedra

6-ти парламентарен мандат Francisco José MILLÁN MON

Политически групи

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) и Европейските демократи - Член

Национални партии

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Partido Popular (Испания)

членове

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Комисия по външни работи
  • 15-09-2004 / 15-09-2004 : Делегация за връзки с Меркосур
  • 15-09-2004 / 17-01-2007 : Делегация в Eвро-средиземноморската парламентарна асамблея
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Комисия по външни работи
  • 18-01-2007 / 13-03-2007 : Делегация за връзки със Съединените американски щати
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Комисия по външни работи
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Делегация за връзки със Съединените американски щати

Заместник

  • 22-07-2004 / 14-01-2007 : Комисия по развитие
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Комисия по развитие
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Комисия по развитие

all-activities

Доклади – в качеството на докладчик

В компетентната парламентарна комисия се назначава докладчик за изготвянето на доклад относно законодателни или бюджетни предложения или по други въпроси. При изготвянето на своя доклад докладчиците могат да се консултират със съответните експерти и заинтересовани лица. Те отговарят също така за изготвянето на компромисни изменения и за преговорите с докладчиците в сянка. Приетите в комисията доклади след това се разглеждат и гласуват на пленарно заседание. Член 55

Становища в качеството на докладчик

Комисиите могат да изготвят становище по доклад на съответната компетентна комисия, което обхваща елементите, свързани с мандата им. Докладчиците по тези становища отговарят също така за изготвянето на компромисни изменения и за преговорите с докладчиците по становище в сянка. Член 56, член 57, приложение VI

СТАНОВИЩЕ относно търговските и икономическите отношения със страните от Югоизточна Азия (АСЕАН)

03-03-2008 AFET_AD(2008)398642 PE 398.642v02-00 AFET
Francisco José MILLÁN MON

Предложения за резолюции

Членовете на ЕП могат да внасят индивидуални предложения за резолюция по въпроси, попадащи в сферата на дейност на ЕС. Предложенията се изпращат на компетентната комисия за разглеждане. Член 143

Парламентарни въпроси

Въпросите с искане за устен отговор могат да бъдат внасяни от комисия, политическа група или най-малко 5% от членовете на Парламента. Адресатите са други институции на ЕС. Председателският съвет решава дали въпросите да бъдат включени в окончателния проект на дневен ред на дадено пленарно заседание и в какъв ред. Член 128

Списък на присъствалите

Настоящият присъствен списък е извлечение от протоколите на пленарните заседания на шестия парламентарен мандат Информацията в него е предоставена единствено с ориентировъчна цел и обхваща мандата на члена на ЕП в Европейския парламент. Това са необработени данни, които не включват корекции за отсъствия по уважителни причини поради заболяване, отпуск по майчинство / бащинство, участие в разрешена дейност на парламентарна делегация и др.

Обратна връзка

Bruxelles

Strasbourg