André FANTON André FANTON
André FANTON
Франция

Роден : ,

1-ви парламентарен мандат André FANTON

Политически групи

  • 26-06-1980 / 08-02-1981 : Група на Европейските прогресивни демократи - Член
  • 09-02-1981 / 16-04-1982 : Група на Европейските прогресивни демократи - Заместник-председател

Национални партии

  • 26-06-1980 / 16-04-1982 : Défence des intérêts de la France en Europe (Франция)

членове

  • 13-10-1980 / 09-02-1981 : Комисия по енергетика и изследвания
  • 01-09-1981 / 09-03-1982 : Комисия по Правилника за дейността и петициите