Konstantinos KALOYANNIS Konstantinos KALOYANNIS
Konstantinos KALOYANNIS
Гърция

Роден : , Karditsa

1-ви парламентарен мандат Konstantinos KALOYANNIS

Политически групи

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Νέα Δημοκρατία (Гърция)

Заместник-председател

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по транспорт

членове

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Комисия по транспорт
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по земеделие
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки с Китайската народна република