Jeroen LENAERS Jeroen LENAERS
Jeroen LENAERS

Група на Европейската народна партия (Християндемократи)

Член

Нидерландия - Christen Democratisch Appèl (Нидерландия)

Роден : , Stramproy

9-ти парламентарен мандат Jeroen LENAERS

Политически групи

  • 02-07-2019 ... : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) - Член

Национални партии

  • 02-07-2019 ... : Christen Democratisch Appèl (Нидерландия)

Заместник-председател

  • 26-09-2019 ... : Делегация за връзки с държавите от Машрек

членове

  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Делегация за връзки с държавите от Машрек
  • 02-07-2019 ... : Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи
  • 02-07-2019 ... : Делегация в Парламентарната асамблея на Съюза за Средиземноморието

Заместник

  • 02-07-2019 ... : Комисия по бюджетен контрол
  • 02-07-2019 ... : Комисия по заетост и социални въпроси
  • 02-07-2019 ... : Делегация в Съвместната парламентарна асамблея АКТБ-ЕС
  • 11-02-2020 ... : Комисия по бюджети

Обратна връзка

Bruxelles

Strasbourg