Evelyn REGNER : 9-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 02-07-2019 ... : Група на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в Европейския парламент - Член

Национални партии 

  • 02-07-2019 ... : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Австрия)

Председател 

  • 10-07-2019 ... : Комисия по правата на жените и равенството между половете

членове 

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Комисия по правата на жените и равенството между половете
  • 02-07-2019 / 17-09-2019 : Делегация в Парламентарния комитет по стабилизиране и асоцииране ЕС – Черна гора
  • 02-07-2019 ... : Комисия по икономически и парични въпроси
  • 02-07-2019 ... : Делегация за връзки с Федеративна република Бразилия
  • 02-07-2019 ... : Делегация за връзки с държавите от Южна Азия
  • 02-07-2019 ... : Делегация в Евро-латиноамериканската парламентарна асамблея
  • 10-07-2019 ... : Съвет на председателите на комисии

Заместник 

  • 02-07-2019 ... : Комисия по заетост и социални въпроси
  • 02-07-2019 ... : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС – Мексико

Обратна връзка