Please fill this field
Leyla ONUR Leyla ONUR
Leyla ONUR
Německo

Datum narození : , Braunschweig

3. volební období Leyla ONUR

Politické skupiny

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Členka
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka

Národní strany

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Německo)

Poslanci

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EHS-Turecko
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Turecko
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Turecko
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko

Náhradnice

  • 11-06-1990 / 14-01-1992 : Výbor pro rozpočty