Achille OCCHETTO : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 11-10-1998 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 11-10-1998 : Partito democratico della sinistra (Itálie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 23-10-1994 : Podvýbor pro lidská práva
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko
  • 16-01-1997 / 11-10-1998 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 24-10-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro lidská práva
  • 16-01-1997 / 11-10-1998 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci