Veuillez remplir ce champ
Caterina CHINNICI Caterina CHINNICI
Caterina CHINNICI

skupina Progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu

Členka

Itálie - Partito Democratico (Itálie)

Datum narození : , Palermo

Životopis Caterina CHINNICI

Původní znění : IT


Životopis   (Za zveřejněné informace odpovídá výhradně sama poslankyně)

Aktualizováno: 10/11/2015

Vzdělání (kvalifikace a diplomy)

  • 1971-1976 : vysoká škola, jiný studijní obor (magisterský diplom): právo

Profesní dráha

  • 1979-2014 : soudkyně (veřejná správa)
  • 19/07/2012-10/04/2014 : vedoucí odboru soudnictví pro mladistvé, ministerstvo spravedlnosti (veřejná správa)
  • 09/1995-05/2009 : vrchní státní zástupkyně pro mladistvé (veřejná správa)

Politická dráha

Funkce v orgánech regionální správy

  • 06/2009-12/2009 : členka regionální rady, vedoucí odboru pro rodinu a sociální politiku
  • 01/2010-07/2012 : členka regionální rady, vedoucí odboru pro místní autonomii a veřejnou správu

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg

Adresa

  • European Parliament
    Office

    1047 Bruxelles